Glasvezel

Glasvezel

Eenvoudige installatie

Legrand brengt een een innovatief lassysteem op de markt waarmee eenvoudige en betaalbare glasvezelaansluitingen tot stand kunnen worden gebracht.

loading...
Smart Splicer

SMART SPLICER

  • Gemakkelijk hanteerbaar: een van de kleinste gereedschappen die op de markt verkrijgbaar zijn
  • Gebruiksvriendelijk: eenvoudig programma met gemakkelijke intuïtieve feedback
  • Lage kosten: snelle 'return on investment'
  • Beste aansluiting in zijn categorie, met 25 jaar garantie op Performance op de aansluiting
  • Pigtail-connector met Legrand-sleutel
  • Pigtails: OM2, OM3, OM4, OS2, LC, SC, LC APC, SC APC

Binnenkort verkrijgbaar

1. Bereid de vezel voor

Bereid de vezel voor

2. Cleave de vezel

Cleave de vezel

3. Las de vezel

Las de vezel

4. Bescherm de vezel

Bescherm de vezel
Detail smart splicer

Insertion loss LED

  Groen: < 0,1 dB

  Oranje: 0,1 dB < x < 0,2 dB

  Rood: > 0,2 dB

 


Glasvezel panelen

Volledig nieuw ontworpen glasvezel panelen en laden in hoge en zeer hoge densiteitsversies van 96 connectoren per unit tot 144 connectoren per unit.

Panelen met schuifladen en drukknopsysteem, waardoor upgrade- en onderhoudswerkzaamheden vlotter kunnen worden uitgevoerd.

Glasvezel panelen
Glasvezel panelen

Modulaire panelen

  • Innovatieve nieuwe snelmontage oplossing
  • Modulaire frontjes om aan een modulair paneel of lade toe te voegen: LC, SC, ST, LC, APC, SC APC
  • Mogelijk om modulaire frontjes, blind paneel, MTP-adapter toe te voegen
Modulaire panelen

HD modulaire panelen

HD modulaire panelen

  • Cassettes vanaf de voorkant en de achterkant in te schuiven
  • Drukknop op cassette
  • Lascassette die met alle modulaire frontjes werkt
  • Combinatie van glasvezel/koper op cassettepaneel
  • Trunk- en rangeersysteem
Brochures

LCS³ voor de eindgebruiker

Brochures

Algemene brochure LCS³